Daan Hoeben van jeugdteam E1 beet in seizoen 2024-2025 de spits af als Spelertje van de maand! Op zaterdag 19 oktober liep hij met Heren 1 mee tijdens hun voorbereiding op de Next Handball League Men (voorheen eredivisie) wedstrijd tegen Feyenoord handbal! Om 20:45 uur klonk het startsignaal in Sporthal Aan de Bron. Aangemoedigd door het aanwezige publiek mocht Daan de eerste bal op goal schieten, en die zat er natuurlijk lekker in:
Tijdens de wedstijd had Daan een prominente plaats op de bank bij de spelers, hij mocht vanaf deze positie de wedstijd kijken. Helaas resulteerde de wedstrijd in een verlies voor de heren van Rapiditas. Daan, we hopen dat je evengoed een onvergetelijke avond gehad hebt.
*Klik op de foto’s om ze te vergroten.*
Over Daan
Benieuwd wie Daan is en waarom hij zo dol is op handbal? Bekijk hieronder zijn bio:


Word ook Spelertje van de maand!
Droom jij ervan om een keer in de spotlight te staan tijdens de wedstrijden van de senioren-teams van Rapiditas? Dat kan! Klik op onderstaande button voor meer informatie en wie weet sta jij volgende keer op het veld als Spelertje van de maand.